• Sager İnşaat Enerji

  • Sager İnşaat Enerji

  • Sager İnşaat Enerji

  • Sager İnşaat Enerji

Sager İnşaat Enerji

Sager İnşaat Enerji - Van


KURUMSAL KIMLIK

2009 yılında kurulan firmamız , Kamu ve Özel sektörden almış olduğu taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir. Deneyimli ama genç ve dinamik kadrosu, güçlü makine parkı ile taahhüt sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almayı hedefleyerek mütevazi ama dinamizmin verdiği coşku ve hırsla basamakları tırmanan , büyürken etik anlayış ve müşteri memnuniyetini dolayısı ile kaliteyi göz ardı etmeksizin olmazsa olmazları arasında en üst sırada tutmayı başaran firmamızın gelecek yıllarda bu çizdiği hedeflere ulaşacağına olan güvenimiz , geçmişte başardığımız işlerde olan inancımız kadar sarsılmazdır. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada ; ‘’ Eserlerin altına atılan GÜVENİLİR imza ‘’ sloganımızı sektörümüzde gurur ve başarı ile taşımaya devam edeceğiz. Hedefe ulaşmakta engel tanımayan, etik anlayıştan ayrılmaksızın mücadeleyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız çalışanlarının ve dolayısı ile şirketimizin , ülkemiz kalkınmasında oynayacağı önemli rolün bilincinde olarak vereceğimiz hizmet ve meydana gelecek eserler, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da gurur tablomuzu oluşturmaya devam edecektir.


VIZYONUMUZ
21.inci yy. konularında ihtisas sahibi ve kurumsallaşmış firmaların, boyutu ne olursa olsun ‘’ Biz her işi yaparız’’ söylemine bağlı kalan şirketlerin önünde yer alacağı öngörüsü ile , faaliyet alanlarımız çerçevesinde ülkemize bir katma değer vesilesi olmak ve bunu gerçekleştirirken asla kalite anlayışımız ve etik davranış kurallarından vazgeçmemek firmamız prensipleri arasında ve en üst sırada yer almaktadır. Bu çerçevede tüm çalışanlarımızla birlikte firma yönetiminin gerek ihale alımında gerekse alınan işlerin gerçekleştirilmesi aşamasında seçici davranmaları , yapım aşamasında çözüm ortaklarımızın çalışmamızla aynı prensipleri benimseyen şirketlerden seçilmesi , yukarda açıklanan vizyonumuzun en önemli göstergelerinden biridir.


MİSYONUMUZ
Faaliyet konularında deneyimini artırarak kurumsallaşma adına önemli adımlar atmak ve Avrupa Birliğine katılma yönünde önemli aşamaları geride bırakan ülkemize 2010 yılı içerisinde adına ettirecek eserler kazandırmak , gerek yurt içinde gerekse 2013 yılı ikinci yarısında yurt dışında uluslar arası ihalelere katılmak , bu bağlamda şirket karlılığı ön planda tutmaksızın prestij de ve güvenirliliğimizi korumak ülkemiz inşaat sektörünün ilk 100 firması arasında yer almak 2013 yılı misyonumuzun başlıca önemli maddelerini oluşturmaktadır.İletişim Bilgileri

Adres : Çavuşbaşı Cad. Urartu İş Merkezi Kat:5 No: 42  Merkez / Van

Telefon : 0(543) 718 17 48
Gsm : 0(530) 225 22 03
Fax : 0(432) 212 41 07
E-posta : info@sager.com.tr
Web :
Firma Yetkilisi : Yılmaz Gürsan
Hizmet Bölgesi : Van

Anahtar Kelimeler

vanda iş makineleri tamiri yapanlar
vanda uygun fiyata saatlik iş makineleri kiralama
vanda iş makineleri tamir servisi
vanda saatlik vinç kiralama hizmetleri
vanda iş makineleri kiralama
vanda günlük vinç kiralama hizmetleri verenler
vanda günlük iş makineleri tamiri yapanlar
vanda aylık vinç kiralama hizmetleri
vanda iş makineleri kiralama hizmetleri
iş makineleri kiralama hizmetleri van
vanda günlük iş makineleri kiralama hizmetleri
vanda operatörlü iş makinesi kiralama
vanda saatlik iş makineleri kiralama
vanda iş makineleri kiralama tamir servis hizmetleri
vanda saatik iş makineleri kiralama hizmetleri
sager inşaat van
vanda aylık iş makineleri tamir servis
sager enerji van
vanda uygun fiyata aylık iş makineleri kiralama
van inşaat elektrik işleri
vanda uygun fiyata günlük iş makineleri kiralama
vanda inşaat lektrik tesisatı
Sager İnşaat Enerji firmasına yazacağınız mesajlar, firmanın sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresine iletilecektir.
 İletişim Formu
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
    


Nokta Mobil Pazarlama © 2014 | Vipsektor.Com bir Nokta Mobil Pazarlama Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.