VipSektör Hakkında
VipSektor.com Türkiye’de faaliyet gösteren kobilerin internetin güçü ile buluşarak, ürünlerini ve hizmetlerini daha büyük kitlelere tanıtması amacıyla kurulmuş bir Firma Rehberidir. İşletmelerin firma profili, iletişim bilgileri, ulaşım haritaları, ürünlerini ve hizmetlerini bünyesinde barındıran kapsamlı bir bilgi ağı yapısına sahiptir.

Binlerce işletme, iletişim ve ürün bilgilerini VipSektor.com üzerinden yayınlamaktadır. Böylece iş gücünü ve bilinirliliğini artırarak işletmesini daha da kazançlı hale getirebilmektedir. VipSektör olarak Web teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz.

Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.
 Neden VipSektör ‘de Olmalısınız ?
VipSektör hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği, birçok firma ve kuruluşun kayıtlı olduğu bir firma rehberidir. Sizlerde firmanızın Adres, Telefon, Fax, E-mail gibi iletişim bilgilerini ve faaliyet alanları firma tanıtım bilgilerinizin en güncel hali ile her zaman ulaşılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Kısacası VipSektör;
✔ İnternette Kolayca Bulunmanızı Sağlar,
✔ İş Gücünüzü ve Bilinirliğinizi Arttırır,
✔ Müşteri Portföyünüzü Genişletir,

Sizde bu platformda yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Firmanı ekle linkine tıklayarak açılan formu doldurun yeter. Gerisini bize bırakın.
Nokta Mobil Pazarlama © 2014 | Vipsektor.Com bir Nokta Mobil Pazarlama Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.