• Uzmanel İklimlendirme

  • Uzmanel İklimlendirme

  • Uzmanel İklimlendirme

  • Uzmanel İklimlendirme

  • Uzmanel İklimlendirme

  • Uzmanel İklimlendirme

Uzmanel İklimlendirme

Uzmanel İklimlendirme - Hatay45 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir.Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1200 münhasır bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisi bulunmaktadır. 800’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR THERMEA Grup şirketi haline gelmiştir. BDR Thermea Grubu, Baxi (ingiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha (Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar doları aşan ciroya ve 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. Dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır.
 Baymak/BDR Thermea; ısıtma, yenilenebilir enerji, su ısıtıcılar, soğutma ve su teknolojisi kategorilerinde üretim, ihracat ve ithalat yapmaktadır. Isıtma alanındaki ürünleri arasında kombi, yoğuşmalı kombi, yer tipi kazan, kat kaloriferi, panel radyatör, havlu radyatör, vana ve genleşme tankları yer alırken, iklimlendirme alanında; split klimalar, salon tipi klimalar ve ısı pompaları ile tüketicilere ulaşmaktadır.
 
Yenilenebilir enerji alanında; güneş kollektörleri, biomass kazanlar, biodiesel brülörler, fotovoltaik sistemler ile sektördeki yerini alırken, su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında ise; termosifon, termoboyler, gazlı şofben, boylerler, sirkülasyon pompaları, dalgıç pompalar, atık su pompaları, çok kademeli kendinden emişli santrifuj pompalar ve hidroforlar ile Baymak/BDR Thermea güvencesini kullanıcılarına sunmaktadır.
 
MISYONUMUZ
Baymak’ın misyonu: Genç yaş ortalamasına sahip donanımlı kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği ısıtma soğutma sektöründe BDR THERMEA’nın teknolojik gücünü de arkasına alarak sektördeki liderliğini sürdürmektir. Bu misyona hizmet etmek için rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket olarak varlığını devam ettirmeyi amaçlar.


VIZYONUMUZ
Türkiye sınırları içindeki liderliğimizi dünyaya taşımak ve 2023 yılında Baymak markasının dünyanın en değerli ilk 10 markası arasında yer almasıdır.İletişim Bilgileri

Adres : Cebrail Mah. İkinci Bahçeli Sokak Kösem Apt. Altı No: 15/B  Antakya / Hatay

Telefon : 0(326) 213 78 88
Gsm : 0(532) 731 35 31
Fax :
E-posta : uzmanel_baymak@hotmail.com
Web : www.facebook.com/pages/Uzmanel-iklimlendirme/451582868185172?fref=photo
Firma Yetkilisi : Nafi Yıldırım
Hizmet Bölgesi : Hatay

Anahtar Kelimeler

hatay nidea yetkili servisi
merkezi ısıtma sistemleri servisi hatay
nidea yetkili servisi hatay
merkezi ısıtma sistemleri servisi antakya
antakya termoteknik yetkili servisi
antakya petek yıkama servisi
hatayda iklimlendirme yetkili servisi
uzmanel iklimlendirme iletişim
antakyada iklimlendirme yetkili servisi
hatay antakya baymak yetkili servisi
endüstriyel ısıtma sistemleri hatay
termoteknik yetkili servisi
endüstriyel soğutma sistemleri hatay
tesisat ve petek yıkama servisi
antakya endüstriyel ısıtma sistemleri
fre door hava perdesi yetkili servisi
antakya endüstriyel soğutma sistemleri
midea yetkili servisi
Uzmanel İklimlendirme firmasına yazacağınız mesajlar, firmanın sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresine iletilecektir.
 İletişim Formu
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
    


Nokta Mobil Pazarlama © 2014 | Vipsektor.Com bir Nokta Mobil Pazarlama Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.