• Uğur Halı

  • Uğur Halı

  • Uğur Halı

  • Uğur Halı

  • Uğur Halı

  • Uğur Halı

  • Uğur Halı

Uğur Halı

Uğur Halı - Manisa

Uğur Halı 1903 yılında dedelerimiz tarafından halının menşei, dağlarında kekik kokan, koyunların otladığı, koyun yapağısının bol olduğu, egenin incisi Demirci dağlarının eteklerindeki şirin kasabamızda kurulmuştur.


Halı işletmemizin makinalaşması, 1965 yılında başlanmıştır. İlk önceleri el halısı imalatı ile ilgilenen firma, daha sonraları halı malzemesi, çözgü pamuk ipliği, atkı pamuktan ve yünden mamül ( ilme ) halı ipleriyle ilgilenmeye başlamıştır.


Firma, ilk yıllarda halı malzemlerinin alım ve satımıyla uğraştı. 1968 yılından sonra gelişen ekonomik şartlar, tüketim sektörünü zorladığından halıya olan taleb artmış ve işletme üç ortakla o yıllarda düz berk tarakla el ilme ihtiyacını karşılamak için yapılan bu yatırım, zamanla gelişmiştir.


1976 Yılında kayınpeder, kayın, enişte üç ortakla UĞURYÜN HALI SAN.TİC.LTD. adı altında işletmeyi kurumlaştırmışlardır.


Halıcılık sektöründe artan tüketimi, el halısına olan ihtiyacı karşılayamaz olduğundan BELÇİKA'dan 3m eninde mekikli tam otomatik tezgah getirilmiş, diğer mefruşatı ile birlikte bu sistem fabrika binası yanında yapılan inşata yerleştirilmiştir.


İşletme 1980 yılında iç piyasada gelişen mal talebiyle birlikte yatırımlara yönelmiş ve tarak makinası, rink makinası, 4 M eninde tam otomatik halı makinasının tezgahını, 1988 yılında Türkiye'ye Belçika'dan getiren ilk firma olmuştur.


1993 yılında, şirketin kurucusu Nurettin Kelem' in vefatı nedeniyle firmada, yeniden paylaştırılmaya gidilmiş, 1994 yılında kurulan işletme ERAYDIN ailesinin bugünkü sorumlululuğuna girmiş ve halen devam etmaktedir.


Günümüze kadar genç kızlarımız, tarım yeterli olmadığı için halıcılığa yönelmiş, zamanla bu günkü durumunu alan modern halıcılık, deden toruna gelmiştir.


Fabrikamız 8500 M2 kapalı alana sahiptir. Yün giriş halı olarak dokunan entegre bir tesistir. Makine parkları günümüz teknolojisine uygun olarak dizayn edilmiştir. Fabrikamız, ayrıştırma, yün yıkama, boya ve iplik, halı dokuma, halı işleme, kalite kontrol ve pazarlama kısımlarından oluşmaktadır. İşletmemizin ARGE yönetiminde 10 kişilik yüksek eğitim almış personelimiz mevcuttur.


Yılların verdiği tecrübe, usta kalfa sistemiyle akademik eğitimden geçerek gelecek nesillere aktarılır. Ürettiğimiz mamüller tüm yaşanan mekanlarda, tüm dünyada yıllardan beri yer örtüsü olarak kullanılmaktadır.


İletişim Bilgileri

Adres : Sanayi Çarşısı Fabrika Sokak No: 56  Demirci / Manisa

Telefon : 0(236) 462 12 81
Gsm : 0(532) 694 33 51
Fax : 0(236) 462 22 81
E-posta : info@ugurhali.com.tr
Web : www.ugurhali.com.tr
Firma Yetkilisi : Mustafa Eraydın
Hizmet Bölgesi : Manisa

Anahtar Kelimeler

manisada cami halıları imalatı
manisa demircide cami halıları imalatı
manisada kurs ve dershane halıları imalatı
manisa demircide kurs ve dershane halıları imalatı
manisada özel otel halıları imalatı
manisa demircide özel otel halıları imalatı
manisada yolluk halı imalatı
manisa demircide yolluk halı imalatı
manisada halı imalatı yapan firma
manisa demircide halı imalatı yapan firma
manisada halı üretimi yapan firma
manisa demircide halı üretimi yapan firma
manisada halı dokuma fabrikası
manisa demircide halı dokuma fabrikası
manisada halı çeşitleri üretimi
manisa demircide halı çeşitleri üretimi
Uğur Halı firmasına yazacağınız mesajlar, firmanın sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresine iletilecektir.
 İletişim Formu
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
    


Nokta Mobil Pazarlama © 2014 | Vipsektor.Com bir Nokta Mobil Pazarlama Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.