• Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

 • Ata Kız Öğrenci Yurdu

Ata Kız Öğrenci Yurdu

Ata Kız Öğrenci Yurdu - Antalya


SEVGILI GENÇ ARKADAŞLAR;
ÜLKEMIZIN ÇAĞDAŞ, DÜŞÜNEN, ÇÖZÜM YARATABILEN INSANLARA IHTIYACI VARDIR. BUNU DA ANCAK EĞITIM DÜZEYINI YÜKSELTEREK ELDE EDEBILIRIZ. 
ÖZEL AKDENIZ ATA KIZ ÖĞRENCI YURDU' NUN KURULUŞUNDAKI EN ÖNEMLI ETKENDE BU OLMUŞTUR. ÖĞRENCI YURDUMUZ EĞITIMCI INSANLAR TARAFINDAN KURULUP IŞLETILEN BIR KURUMDUR. KURUMUMUZ ÜNIVERSITEDE EĞITIM YAPAN GENÇ ARKADAŞLARIN BARINMA SORUNUNU GIDERMEK YOLUYLA EĞITIME KATKIDA BULUNMAK, SAĞLIKLI, ÇAĞDAŞ VE RAHAT BIR ORTAMDA BIREYLERIN BAŞARISINI ARTTIRMAK VE BU YOLLA ÜLKEMIZIN KALKINMASINA YARDIMCI OLMAK AMACIYLA ÇALIŞMAKTADIR.
HEPIMIZIN BILDIĞI GIBI ÜNIVERSITELER, GENÇLIĞIN KENDISINI GELIŞTIRMESI IÇIN GEREKLI OLAN ZENGIN KÜLTÜREL VE SOSYAL ORTAMLARI YARATAN KURUMLARDIR. EĞITIM YAŞANTIMIZI TAMAMLADIKTAN SONRA ÜNIVERSITE GEÇMIŞIMIZIN IÇIMIZDE UYANDIRDIĞI DUYGULARIN DOKUSUNDA, BU ANILARIN GÜZEL VEYA BURUK OLUŞUNDA, YURT YAŞANTISININ PAYI BÜYÜKTÜR. ÜLKEMIZDE "YURT" DENDIĞINDE, GEÇMIŞTE YAŞANMIŞ DENEYIMLERE BAĞLI OLARAK, HER ÜNIVERSITE MEZUNUNUN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE BIRBIRINDEN ÇOK FARKLI, ÇOK BÜYÜK ÇEŞITLILIK GÖSTEREN IMGE VE IZLENIMLER CANLANIR.
HEM SAĞLIKLI BIR EĞITIM VE MUTLU BIR ÖĞRENCILIK HAYATININ ÖNEMLI BIR PARÇASI OLARAK, HEM DOSTLUKLARIN KURULDUĞU VE PEKIŞTIĞI, HOŞGÖRÜNÜN, PAYLAŞMANIN, YARDIMLAŞMANIN, KISACASI BIRLIKTE YAŞAMA SANATININ ÖĞRENILDIĞI BIR MEKAN OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZ YURDUMUZA BIZ ÇOK ÖZEL BIR ÖZEN GÖSTERDIK: ÖĞRENCILERIMIZIN, BIR TARAFTAN BIRBIRLERIYLE ARKADAŞLIK EDEREK HOŞÇA VAKIT GEÇIREBILECEKLERI, DIĞER TARAFTAN HUZUR IÇINDE DERS ÇALIŞABILECEKLERI, AYNI ZAMANDA KENDILERINE IDEAL BIR AILE MEKANINI ARATMAYACAK SICAKLIKTA ODALAR OLARAK TASARLADIK YURDUMUZU.
ÖĞRENCILERIMIZIN RAHATI DÜŞÜNÜLEREK YURT ODALARIMIZDA ORTOPEDIK IKIZ YATAK, DUŞ , KIŞIYE ÖZEL AHŞAP DOLAPLAR, HER BIR ÖĞRENCI IÇIN DE AYRI ÇALIŞMA MASASI BULUNMAKTADIR. AYRICA MERKEZI SISTEM KAT KALORIFERI ILE DE ISINMA PROBLEMININ ÇÖZÜMLENMESI SAĞLANMIŞTIR.
ÖĞRENCILER DINLENMEK ISTEDIĞINDE ORTAK KULLANIMA AÇIK TERAS KATIMIZDAN, KAFETERYAMIZDAN VEYA KAFETERYAMIZDA BULUNAN MASA TENISINDEN YARARLANABILIRLER.
YURT ODALARIMIZ, 1,2,3 VE 4 KIŞILIK ODALAR HALINDE, ÖĞRENCILERIN AYNI ODADA BULUNSALAR BILE BIRBIRLERINI RAHATSIZ ETMEKSIZIN ISTEDIKLERI ZAMAN DERS ÇALIŞABILECEKLERI, ISTEDIKLERI ZAMAN UYUYABILECEKLERI BIÇIMDE TASARLANMIŞTIR. 
YURDUMUZ TEMIZLIK KONUSUNDA ÇOK DUYARLIDIR VE YURDUN TÜM KULLANIM ALANLARI ÖZEL TEMIZLIK ELEMANLARINCA TEMIZLENMEKTEDIR. ÖĞRENCILERIMIZ KENDI ÖZEL EŞYALARI IÇIN YURDUMUZDA BULUNAN ÇAMAŞIR ODALARINDAKI TAM OTOMATIK YIKAMA ÜNITELERINDEN YARARLANARAK BU ODALARDA ÇAMAŞIRLARINI ÜCRETSIZ ÜTÜLEME IMKANINA SAHIPLER.
ÜNIVERSITEDE SEÇIM YAPARKEN GÖSTERDIĞINIZ TERCIH TITIZLIĞINI BARINMA KONUSUNDA DA GÖSTERMENIZ GEREKTIĞI UNUTULMAMALIDIR.

İletişim Bilgileri

Adres : Fabrikalar Mahallesi Fikri Erten Caddesi No:74   Merkez / Antalya

Telefon : 0(242) 334 70 00
Gsm : 0(532) 276 23 57
Fax : 0(242) 334 70 00
E-posta : yurt@atakizyurdu.com
Web : www.atakizyurdu.com
Firma Yetkilisi : Erdoğan Altıntaş
Hizmet Bölgesi : Antalya

Anahtar Kelimeler

www.atakizyurdu.com
temiz ve güvenlikli kız öğrenci yurtları
antalyada kız örenci yurdu
antalyada en çok tercih edilen kız yurdu
antalyada denetlenen kız öğrenci yurtları
kesintisiz sıcak su hizmeti veren kız öğrenci yurdu antalya
antalyada uygun fiyatlı kız öğrenci yurdu
internetli kız öğrenci yurdu antalya
güvenilir kız öğrenci yurdu antalya
antalyanın en iyi kız öğrenci yurdu
antalyada ulaşımı kolay kız öğrenci yurtları
antalyada kız yurtları
antalyanın merkezinde kız öğrenci yurtları
antalyada nezih kız yurdu
klimalı kız öğrenci yurtları antalya
güvenilir kız yurdu antalya
kampüse yakın kız öğrenci yurtları antalya
antalyada kız yurdu işletmeciliği
ucuz kız öğrenci yurtları antalya
tam teşekküllü kız yurdu antalya
Ata Kız Öğrenci Yurdu firmasına yazacağınız mesajlar, firmanın sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresine iletilecektir.
 İletişim Formu
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
    


Nokta Mobil Pazarlama © 2014 | Vipsektor.Com bir Nokta Mobil Pazarlama Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.