• Anadolu Kentsel Dönüşüm

  • Anadolu Kentsel Dönüşüm

  • Anadolu Kentsel Dönüşüm

  • Anadolu Kentsel Dönüşüm

  • Anadolu Kentsel Dönüşüm

  • Anadolu Kentsel Dönüşüm

  • Anadolu Kentsel Dönüşüm

  • Anadolu Kentsel Dönüşüm

  • Anadolu Kentsel Dönüşüm

  • Anadolu Kentsel Dönüşüm

Anadolu Kentsel Dönüşüm

Anadolu Kentsel Dönüşüm - İstanbulHAKKIMIZDA:
İSTANBUL BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM TÜRKIYE GENELINDE KENTSEL DÖNÜŞÜM FIRMALARI,RISKLI YAPI DENETIMI,RISKLI YAPI TESPITI,DEPREM RAPORU VEREN FIRMALAR,RISKLI YAPI GÜÇLENDIRME IŞLEMLERI, KENTSEL ANADOLU DÖNÜŞÜM, KENTSEL DÖNÜŞÜM KREDISI ,DÖNÜŞÜM KIRA YARDIMI,BINA GÜÇLENDIRME FIRMALARI,GÜÇLENDIRME FIRMALARI,ALAN DÖNÜŞÜMÜ HIZMETI ,RISKLI ALAN TESPITI,RISKLI ALAN DÖNÜŞÜMÜ,RISKLI BINA DÖNÜŞÜM FIRMALARI,GYO DANIŞMANLIĞI ,BINA SAĞLAM RAPORU ,BINA ÇÜRÜK RAPORU ALANINDA HIZMET VERMEKTEDIR.HEDEF VIZYON MISYON :
25 YILLIK MESLEK VE IŞ TECRÜBEMIZ ILE 2012 YILI YENIDEN YAPILANMA INOVASYON STRATEJI PLANIMIZ GEREĞI FAALIYET ALANIMIZI GENIŞLETEREK İÇ ANADOLU BÖLGESINDE ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞ BULUNUYORUZ. İŞIMIZI ICRA EDERKEN KENT VE BÖLGEMIZ KALKINMASINA KATKIDA BULUNMAK, BINALARIMIZDAKI DEPREM RISKINI AZALTMAK GIBI ULVI GAYEMIZDE VARDIR. HEDEF ALANIMIZI GENIŞLETIRKEN TOPLAM KALITEYI ÖNEMSIYORUZ VE ARTAN MÜŞTERI MEMNUNIYETINI SÜREKLI OLARAK ZIRVEDE TUTMAYI AMAÇLIYORUZ.

 BILGI :
2012 YILI INOVASYON STRATEJI PLANIMIZ ÇERÇEVESINDE ŞEMADA GÖZÜKEN 1.'NCI AŞAMA KURUMSAL YAPILANMA ÇALIŞMAMIZ DEVAM ETMEKTEDIR. 

GENEL KOORDINATÖR:ÇETIN ÖZDAŞ KIMDIR?
1961 YILINDA ÇORUM'DA DOĞDU. İLK VE ORTA ÖĞRENIMINI ÇORUMDA, ÜNIVERSITE ÖĞRENIMINI ISE 1983’TE SELÇUK ÜNIVERSITESI İNŞAAT MÜHENDISLIĞI FAKÜLTESINDE TAMAMLADI. İŞ DENEYIMLERI 1984 -1985 ERZURUM HORASAN DEPREM KONUTLARI, 1985-1986 KÜTAHYA TAVŞANLI KSS INŞAATLARI, 2000 YALOVA VE GEBZE'DE DEPREM GÜÇLENDIRME ÇALIŞMALARINDA BULUNMUŞTUR. 1988 YILINDAN ITIBAREN İSTANBUL ÜSKÜDARDA VE ÇORUM MERKEZDE KENDI IŞININ BAŞINDA, IKI OFIS BINASINDA ANADOLU KENTSEL DÖNÜŞÜM İNŞAAT MÜHENDISLIK MÜŞAVIRLIK SAN. TIC. LTD. ŞTI. MÜHENDISLIK FAALIYETLERININ GENEL KOORDINATÖRLÜĞÜNÜ YÜRÜTMEKTEDIR.

KALKINMA BANKASI - AB TÜRKIYE İLIŞKILERI, MÜSIAD-BASIN ILETIŞIM, KALKINMA BANKASI - ŞIRKETLERDE TICARET VE GELIŞME, TUBİTAK-ODTÜ - DEPREM VE YAPILAR KATILDIĞI SEMINERLERDIR. BAYINDIRLIK BAKANLIĞI PROJE KONTROL MÜŞAVIRLIĞI DEPREM UZMANLIĞI BELGESINE SAHIPTIR. ÇORUMDA SIYASET, TICARET VE SOSYAL ALANDA AKTIFTIR. HALEN ÇORUM BELEDIYE MECLISI VE KENT KONSEYI ÜYESIDIR. KENDI AILE ŞIRKETINDE VE IKI ANONIM ŞIRKETTE YÖNETICIDIR. YABANCI DILI İNGILIZCE DIR. EVLI VE DÖRT ÇOCUK BABASIDIR.

İletişim Bilgileri

Adres : Yeniyol Mah. Sel Sokak 31/26 Ak Merkez İş Küçükev Çay Bahçesi Yanı, Küçük Pazar AVM binası) Merkez/Çorum __ İstanbul Ofisimiz: Sultantepe mah. Selman-ı Pak Caddesi Aydınhan Kat: 2 No: 47 / 13 (Ticaret Üniversitesi Karşısı)  Üsküdar / İstanbul

Telefon : 0(533) 817 56 53
Gsm : 0(533) 817 56 53
Fax :
E-posta : anadolukentsel@gmail.com
Web : www.anadolukentseldonusum.com
Firma Yetkilisi : Çetin Öztaş
Hizmet Bölgesi : İstanbul

Anahtar Kelimeler

istanbul üsküdarda kentsel dönüşüm
istanbul üsküdarda riskli yapı güçlendirme işlemleri
istanbul üsküdarda kentsel dönüşüm firmaları
istanbul kentsel anadolu dönüşüm
istanbul üsküdarda riskli yapı denetimi
istanbul üsküdarda kentsel dönüşüm kredisi verenler
istanbul üsküdarda riskli yapı tespiti
istanbul üsküdarda dönüşüm kira yardımı
istanbul üsküdarda deprem raporu veren firmalar
istanbul üsküdarda bina güçlendirme firmaları
Anadolu Kentsel Dönüşüm firmasına yazacağınız mesajlar, firmanın sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresine iletilecektir.
 İletişim Formu
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
    


Nokta Mobil Pazarlama © 2014 | Vipsektor.Com bir Nokta Mobil Pazarlama Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.