• Adana Özel Kız Rezidans

  • Adana Özel Kız Rezidans

  • Adana Özel Kız Rezidans

  • Adana Özel Kız Rezidans

  • Adana Özel Kız Rezidans

  • Adana Özel Kız Rezidans

  • Adana Özel Kız Rezidans

  • Adana Özel Kız Rezidans

Adana Özel Kız Rezidans

Adana Özel Kız Rezidans - Adana
Yurdumuz Adana,nın en güzel semtlerinden olan Ziyapaşa bulvarında bulunmaktadır.Şehir merkezinde olması öğrencilerimize rahat ulaşım ve alış veriş avantajı sunmaktadır..Depreme dayanıklılık projesine uygun olarak inşa edilmiştir.Yurt binamız 5 kattan oluşmaktadır.
            Bodrum Katta Spor Salonu,Yemekhane ,Öğrenci Hobi mutfağı,Çamaşırhane bulunmaktadır.,1.Katta İdari Bölüm, Bilgisayar Salonu,Kuaför Salonu,Etüt Salonu,Dinleme Salonu ve Revir ; Girişinde Reception ve Güvenlik Görevlimizin bulunduğu yurdumuz 24 saat güvenlik kamerasıyla izlenmektedir.
            Binamız 2. kattan 4.kata kadar yatakhane olarak dizayn edilmiştir.odalarımız geniş aydınlık ferah olup;1,2,3,4, Kişilik olarak düzenlenmiştir.Odalarımızda Tv.,Buzdolabı Çalışma Masası , Kitaplık, Kitap Okuma Aplikleri ,Etejer , Her Öğrenci İçin Gardrop Ortopedik yataklar ,yataklarımız tek kişiliktir ranza Sistemi kullanılmamaktadır.
            Binamızda ısı ve ses geçirmeyen camlar , her katta dahili telefon ,tüm binada yangın söndürme ve acil alarm sistemi bulunmaktadır.Binamızda Wireless kablosuz İnternet erişimi , Öğrencilerimiz İçin Atatürk Parkı manzaralı 200 kişilik terasımız , kitap okuyup dinlenecekleri Şark Odamız hizmetinizde olacaktır.


 VİZYONUMUZ 
Adana Kız Öğrenci Yurdu olarak, iyi ve kaliteli hizmet sunmak, misafirlerimizin hoşça vakit geçirebileceği, huzurlu, mutlu ve güvenilir ortamlar oluşturmaktır. 
Yurdumuzda kalan misafirlerimize bir aile saadet ortamı sağlayarak, Adana Kız Öğrenci Yurdunu, Adana’daki kız öğrenci yurtları arasında en üst noktada olmayı hedeflemektedir.
Gerek ortam bakımından, gerekse hizmet bakımından kaliteli olarak başarının doruk noktasındayız.
 
 
MİSYONUMUZ 
Bizim amacımız, siz öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tespit edip, sizleri anlamaya, doğru çözümler üretip sizleri memnun etmeyi, işimizde başarılı olmayı hedefliyoruz.
Bizim için önemli olan değerlerimiz vardır. İşimizi doğru şekilde yapmak, öğrenci ne ister, nasıl mutlu olur diye düşünüp öğrencinin sıcak bir aile ortamında yaşamasını sağlamaktır. Net sözler verir verdiğimiz her sözün takipçisi oluruz. Her konuda şeffaf, tutarlı, dürüst güvene dayalı uzun yıllar hizmet vermek amacındayız.


İletişim Bilgileri

Adres : Ziyapaşa Bul. Kurtuluş Mah. 64003 Sk. No:8  Seyhan / Adana

Telefon : 0(322) 453 17 27
Gsm : 0(507) 737 36 23
Fax : 0(322) 459 60 93
E-posta : info@adanaozelkizyurdu.com
Web : www.adanaozelkizyurdu.com
Firma Yetkilisi : Buse Deryalar
Hizmet Bölgesi : Adana

Anahtar Kelimeler

adana seyhanda kız yurdu
adana seyhanda kız öğrenci evleri
adana seyhanda kız yurtları
adana seyhanda kız öğrenci konaklama
adana seyhanda kız apartı
adana seyhanda yut fiyatları
adana seyhanda kız apartları
adana seyhanda ekonomik kız yurtları
adana seyhanda kız öğrenci yurdu
adana seyhanda rahat kız yurtları
adana seyhanda kız öğrenci yurtları
adana seyhanda tavsiye kız yurtları
adana seyhanda kız öğrenci apartı
kız yurtları adana seyhan
adana seyhanda kız öğrenci apartları
Adana Özel Kız Rezidans firmasına yazacağınız mesajlar, firmanın sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresine iletilecektir.
 İletişim Formu
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
    


Nokta Mobil Pazarlama © 2014 | Vipsektor.Com bir Nokta Mobil Pazarlama Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.